Page path:


Zarząd KAEFER S.A.

 

Dyrektor Zarządzający (CEO)

Jarosław Pietrzyk, CEO

Jan Steuerl

Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska kierownicze głównie w Niemczech i na Bliskim Wschodzie (Katar/UAE/Libya). Jako były pracownik HOCHTIEF, Bilfinger Berger i PricewaterhouseCoopers (PwC) koncentrował się na działalności związanej z projektami. Jest obywatelem Niemiec i pracuje w KAEFER od 2016 roku.

Pan Jan Steuerl ukończył Inżynierię Lądową (Diplom Ingenieur, Uniwersytet Nauk Stosowanych w Norymberdze) oraz Administrację Biznesu (Diplom Kaufmann, Uniwersytet Nauk Stosowanych w Lipsku).

Dyrektor Operacyjny (COO)

Mariusz Łotowski

Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży izolacji termicznych. Pracował m.in. w R&M Izomar Sp. z o.o. i BIS Izomar Sp. z o.o. na stanowiskach Kierownika Projektu, Dyrektora ds. Produkcji, Dyrektora Działu Izolacji Termicznych i Dyrektora Operacyjnego. Pełnił również funkcję Wiceprezesa Zarządu BIS IZOMAR Sp. z o.o. W strukturach KAEFER i zarządzie KAEFER S.A. - od 2013 roku.

Pan Mariusz Łotowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, ukończył podyplomowo studia na kierunku Marketing i Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz ICAN (the Harvard Business school program).