Page path:


Strategia KAEFER

Chcemy być odmienni

KAEFER jest nowoczesną, międzynarodową korporacją, zatrudniającą kilkadziesiąt tysięcy pracowników na całym świecie. Pracujemy na sukces własny i naszych klientów, stale zadając sobie pytania, w jaki sposób możemy doskonalić się w naszej codziennej pracy, jak możemy działać w nowy, bardziej efektywny sposób oraz jak najlepiej możemy wypełniać naszą misję.:


Być najbardziej niezawodnym i efektywnym dostawcą usług technicznych dla przemysłu.

W KAEFER wierzymy, że mamy do odegrania ważną rolę w budowaniu zrównoważonej i energooszczędnej przyszłości. Jesteśmy w stanie odegrać tę rolę, ponieważ od ponad 100 lat świadczymy usługi w obiektach przemysłowych, mieszkalnych i komercyjnych, na platformach wiertniczych i statkach. We wszystkim, co robimy, dążymy do tego, aby być RED - Rozpoznawalnym, Efektywnym i oDmiennym. Dlatego nasza misja musi odzwierciedlać skalę ambicji KAEFER - chcemy być światowym liderem jako najbardziej niezawodny i efektywny dostawca usług technicznych dla przemysłu. 

KAEFER jest firmą rodzinną, działającą w oparciu o rodzinne zasady i wspólne wartości, we wszystkich jednostkach, państwach i regionach, w których świadczy usługi. Zaufanie jest podstawą naszej działalności biznesowej. Lojalni klienci, pracownicy i wspólnicy są nagrodą, natomiast rezultatem naszej pracy jest ciągłość wzrostu i wyniki finansowe firmy.

Wartości KAEFER