Page path:


POP w przemyśle morskim

Wysokie bezpieczeństwo na pełnym morzu.

Gdyby nie delikatne kołysanie i morska bryza, trudno byłoby odróżnić nowoczesny liniowiec od kurortu. Tereny zewnętrzne, promenady, parki. Wszystkie te elementy sa obecne również na morzu. Ale rozmiar, skala i złożoność tych pływających miast stanowią wyjątkowe wyzwanie dla ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa.
Dzięki bogatej ofercie produktów ochrony przeciwpożarowej dla statków i rozwiązań offshore, KAEFER dysponuje wiedzą fachową i technologią pozwalającą zapewnić bezpieczeństwo pasażerów i załogi podczas żeglugi.
 
Przeciwpożarowe drzwi przesuwne KAEFER są stale używane na statkach, jachtach, promach i innych jednostkach pływających od ponad 25 lat. Wykonane z materiałów kompozytowych, zapewniają doskonałą funkcjonalność techniczną, niską wagę, dużą wytrzymałość i maksymalną ochronę przeciwpożarową. Innowacyjne rolety przeciwpożarowe KAEFER są idealne dla otwartych przestrzeni na statkach. Są odporne na wiatr i warunki atmosferyczne, a jednocześnie bezproblemowo dopasowują się do rygorystycznych parametrów konstrukcyjnych i ograniczeń przestrzennych, nie wspominając o doskonałym poziomie ochrony przeciwpożarowej.
 
Wszystkie produkty i systemy ochrony przeciwpożarowej KAEFER dla statków i platform wiertniczych są opracowywane z myślą o potrzebach klienta i łączą w sobie wysoką wytrzymałość i wydajność z niską wagą i spełnieniem wymagań przestrzennych. Ponadto produkty przeciwpożarowe KAEFER spełniają ekologiczne normy określone przez Międzynarodową konwencję z Hongkongu o bezpiecznym i ekologicznym recyklingu statków oraz są zgodne z przepisami UE i Rady ds. Recyklingu Statków.

Nasze produkty i systemy w Grupie KAEFER

Systemy ścienne, sufitowe i podłogowe
KAETEX® – materace odporne na wysoką temperaturę 
Drzwi do chłodni A60
Tłumiki
Prefabrykowane pentra
Produkty zapewniające bezpieczeństwo pożarowe Drzwi przesuwne przeciwpożarowe
  Rolety przeciwpożarowe
  Bariery przeciwpożarowe 

Ten film jest przesyłany przez dostawcę YouTube. Klikając na 'Oglądaj wideo' akceptujesz deklarację o ochronie danych osobowych dostawcy. Nie mamy żadnego wpływu na przetwarzanie danych przez YouTube.
Oglądaj wideo
Oglądaj wideo

Fire roller shutter shutting down bit by bit
Zamykanie rolet przeciwpożarowych