Page path:


Aktualności

Wyświetlone 1-20 z 25 rekordów.

11.701 kilometrów w walce z rakiem

5 paź 2020, 10:00:00

Spacerem, biegiem, na rowerze. Tak pokonywaliśmy kolejne kilometry. 20 września 2020 roku setki pracowników KAEFER na całym świecie dołączyły do biegu charytatywnego "Venuslauf", zbierając fundusze na walkę z rakiem. Pokonywaliśmy swoje trasy indywidualnie, ale we wspólnym celu. Kolejny raz pokazaliśmy światu siłę ducha rodziny KAEFER.

more ...

Opublikowaliśmy pierwszy, cyfrowy Raport Zrównoważonego Rozwoju KAEFER 2019

25 cze 2020

Drukowana forma raportu to już przeszłość - nasza pierwsza cyfrowa wersja Raportu Zrównoważonego Rozwoju jest już gotowa! 

W porównaniu z poprzednimi wydaniami, najnowsza wersja pozwala na lepszą prezentację filmów i linków, a także krótkich tekstów. Raport za rok 2019 opiera się na wytycznych Global Reporting Initiative i - po raz pierwszy - z...
more ...

Intensyfikacja międzynarodowej, wewnętrznej współpracy w czasie Covid-19

4 maj 2020

Covid-19 wyniósł stopień naszej międzynarodowej komunikacji i współpracy na jeszcze wyższy poziom niż dotychczas. W KAEFER koleżanki i koledzy z całego świata dzielą się swoimi pomysłami i najlepszymi praktykami. Dzielimy się wiedzą odnośnie skutecznego przepływu informacji i organizacji działania spólek, wobec nowych wyzwań, z którymi mamy do c...

more ...

Wdrożenie działań związanych z COVID-19

23 mar 2020

KAEFER S.A., wpisując się w globalne działania Grupy KAEFER, wdrożył wiele środków mających na celu ochronę zdrowia pracowników i ich rodzin oraz utrzymanie bieżącej działalności biznesowej.

Utworzony Sztab Kryzysowy KAEFER S.A. ściśle współpracuje z Zarządem Grupy KAEFER, Korporacyjnym Zespołem Kryzysowym w Bremie i lokalnymi zespołami kryzysowy...

more ...
Pan Jan Steuerl

Zmiany w Zarządzie KAEFER S.A.

9 mar 2020

09 marca 2020 roku, decyzją Zarządu KAEFER, pan Jan Steuerl, pełniący również funkcję Chief Operating Officer of Emerging Countries w globalnej strukturze KAEFER, objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego KAEFER S.A.

more ...
VIII Mistrzostwa Monterów Izolacji Przemysłowych

VIII Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych

28 paź 2019

Opole

23.10.2019 r. w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Instalatorów Izolacji Przemysłowych. 

W tym roku konkurowało ze sobą 5 zespołów z firm: KAEFER S.A., Termika i Multiserwis. Wszystkie zespoły musiały ...
more ...
Połączenie

Witamy WIEZAT w KAEFER S.A.!

2 paź 2019

Warszawa

1 października 2019 roku spółka WIEZAT Sp. z o.o. stała się częścią KAEFER S.A. Po połączeniu KAEFER S.A. będzie kontynuować i rozwijać działalność prowadzoną dotychczas przez WIEZAT Sp. z o.o.. Jednocześnie utrzymany zostanie w całości dotychczas...

more ...
Plakat ze sloganem

Nowy slogan KAEFER

14 lip 2019

Warszawa

Jesteśmy KAEFER. Nasza misja jest jasna: być najbardziej niezawodnym i efektywnym dostawcą usług technicznych dla przemysłu. Aby odnieść sukces, KAEFER wspiera swoich pracowników, a Ci z kolei, tworzą siłę KAEFERA. Podkreślamy ten fakt, wprowadzaj...

more ...
Szkoła Tarnów

Kształcimy nowych pracowników!

11 cze 2019

Tarnów, Polska

KAEFER S.A. poszerza swoją dotychczasową działalność edukacyjną w zawodach Monterów Izolacji Przemysłowych, Blacharzy Izolacji Przemysłowych i Murarzy Pieców Przemysłowych. Planujemy również uczyć zawodu Montera Rusztowań.
W ramach naszych starań ...
more ...
Zrównoważony rozwój

Raport Zrównoważonego Rozwoju 2018

27 maj 2019

Brema, Niemcy

Opublikowaliśmy Raport Zrównoważonego Rozwoju KAEFER za 2018 rok!

Dowiedz się, co robią pracownicy KAEFER na całym świecie w zakresie Zrównoważonego Rozwoju oraz jakie jest podejście  KAEFER do kwestii Compliance, bezpieczeństwa, higieny pracy, w...

more ...
Film BHP

Sprzęt ochrony osobistej ratuje życie!

13 maj 2019

Nasz film BHP opowiada niezwykłą historię
 
Nakręciliśmy film, którego bohaterem jest jeden z pracowników KAEFER S.A. - pan Henryk Karwowski, poszkodowany w wypadku przy pracy, we wrześniu 2018 roku.
Dzięki przestrzeganiu przepisów BHP i stosowaniu środków ochrony osobistej, nasz pracownik ocalił swoje życie i zdrowie. Pan Karwowski postanowił podzielić się z nami swoją historią, w celu wzmocnienia świadomości i motywacji do właściwych zachowań BHP w miejscu pracy.
 
more ...
Zespół KAEFER S.A.

TOTAL LA MEDE nagradza pracowników KAEFER S.A.

4 mar 2019

26 lutego 2019 roku odbyła się uroczystość wręczenia comiesięcznej Nagrody Głównego Inspektora BHP w TOTAL LA MEDE (Francja) i wyłoniono zwycięzców tej edycji konkursu "Pracodawca - organizator bezpiecznej pracy". 
W tej edycji dwaj pracownicy KAEFER S.A., pan Piotr Wieczorek i pan Łukasz Noga, otrzymali wyróżnienie za szczególny wkład w bezpieczeństwo pracy:
 
Obaj panowie pracują jako monterzy rusztowań i izolacji.
Ich podejście do bezpieczeństwa pracy może być przykładem dla innych p...
more ...
Szkoła w Tarnowie

50 lat Szkoły KAEFER S.A.

13 lis 2018

Tarnów

50 lat temu otwarto Szkołę Zawodową przy PRT Termoizolacja (firmie będącej jednym z fundamentów KAEFER S.A.).
Szkoła przetrwała zmiany polityczne w kraju, liczne reformy edukacyjne i restrukturyzacyjne oraz zmiany własnościowe w firmie. W ciągu ost...

more ...
100 lat

Jubileusz 100 lecia KAEFER!

28 wrz 2018

Brema, Niemcy

Pod hasłem "Jedna historia. Jeden zespół. Jedna Przyszłość." KAEFER obchodzi 100-lecie istnienia firmy. Spółki KAEFERA na całym świecie organizują z tej okazji liczne eventy: m.in. pikniki rodzinne, koncerty, spotkania integracyjne etc.

more ...
ISO 37001

Certyfikat ISO 37001 dla KAEFER S.A.

19 wrz 2018

KAEFER S.A., jako druga spółka Grupy KAEFER na świecie, został pomyślnie audytowany pod kątem zgodności z wymaganiami normy ISO 37001, co zostało potwierdzone przyznaniem certyfikatu. Uzyskany certyfikat potwierdza pełną przejrzystość wszystkich procesów biznesowych KAEFER S.A. oraz gotowość firmy do podejmowania działań zapobiegawczych i interwencyjnych w tym zakresie.

more ...
Tablica wypadków

Rok 2018 w KAEFER S.A. - rokiem bezpieczeństwa pracy.

7 sie 2018

Warszawa

W ramach działań związanych z promocją bezpieczeństwa pracy, KAEFER S.A. uruchomił w tym roku projekt mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracy bazującego na zachowaniu pracowników. Projekt zatytułowany "Jestem profesjonalistą...." składa si...

more ...