Page path:


2019

 
Wyświetlone 1-8 z 8 rekordów.
VIII Mistrzostwa Monterów Izolacji Przemysłowych

VIII Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych

28 paź 2019

Opole

23.10.2019 r. w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Instalatorów Izolacji Przemysłowych. 

W tym roku konkurowało ze sobą 5 zespołów z firm: KAEFER S.A., Termika i Multiserwis. Wszystkie zespoły musiały ...
more ...
Połączenie

Witamy WIEZAT w KAEFER S.A.!

2 paź 2019

Warszawa

1 października 2019 roku spółka WIEZAT Sp. z o.o. stała się częścią KAEFER S.A. Po połączeniu KAEFER S.A. będzie kontynuować i rozwijać działalność prowadzoną dotychczas przez WIEZAT Sp. z o.o.. Jednocześnie utrzymany zostanie w całości dotychczas...

more ...
Plakat ze sloganem

Nowy slogan KAEFER

14 lip 2019

Warszawa

Jesteśmy KAEFER. Nasza misja jest jasna: być najbardziej niezawodnym i efektywnym dostawcą usług technicznych dla przemysłu. Aby odnieść sukces, KAEFER wspiera swoich pracowników, a Ci z kolei, tworzą siłę KAEFERA. Podkreślamy ten fakt, wprowadzaj...

more ...
Szkoła Tarnów

Kształcimy nowych pracowników!

11 cze 2019

Tarnów, Polska

KAEFER S.A. poszerza swoją dotychczasową działalność edukacyjną w zawodach Monterów Izolacji Przemysłowych, Blacharzy Izolacji Przemysłowych i Murarzy Pieców Przemysłowych. Planujemy również uczyć zawodu Montera Rusztowań.
W ramach naszych starań ...
more ...
Zrównoważony rozwój

Raport Zrównoważonego Rozwoju 2018

27 maj 2019

Brema, Niemcy

Opublikowaliśmy Raport Zrównoważonego Rozwoju KAEFER za 2018 rok!

Dowiedz się, co robią pracownicy KAEFER na całym świecie w zakresie Zrównoważonego Rozwoju oraz jakie jest podejście  KAEFER do kwestii Compliance, bezpieczeństwa, higieny pracy, w...

more ...
Film BHP

Sprzęt ochrony osobistej ratuje życie!

13 maj 2019

Nasz film BHP opowiada niezwykłą historię
 
Nakręciliśmy film, którego bohaterem jest jeden z pracowników KAEFER S.A. - pan Henryk Karwowski, poszkodowany w wypadku przy pracy, we wrześniu 2018 roku.
Dzięki przestrzeganiu przepisów BHP i stosowaniu środków ochrony osobistej, nasz pracownik ocalił swoje życie i zdrowie. Pan Karwowski postanowił podzielić się z nami swoją historią, w celu wzmocnienia świadomości i motywacji do właściwych zachowań BHP w miejscu pracy.
 
more ...
Zespół KAEFER S.A.

TOTAL LA MEDE nagradza pracowników KAEFER S.A.

4 mar 2019

26 lutego 2019 roku odbyła się uroczystość wręczenia comiesięcznej Nagrody Głównego Inspektora BHP w TOTAL LA MEDE (Francja) i wyłoniono zwycięzców tej edycji konkursu "Pracodawca - organizator bezpiecznej pracy". 
W tej edycji dwaj pracownicy KAEFER S.A., pan Piotr Wieczorek i pan Łukasz Noga, otrzymali wyróżnienie za szczególny wkład w bezpieczeństwo pracy:
 
Obaj panowie pracują jako monterzy rusztowań i izolacji.
Ich podejście do bezpieczeństwa pracy może być przykładem dla innych p...
more ...