Page path:


2018

 
Wyświetlone 1-12 z 12 rekordów.
Szkoła w Tarnowie

50 lat Szkoły KAEFER S.A.

13 lis 2018

Tarnów

50 lat temu otwarto Szkołę Zawodową przy PRT Termoizolacja (firmie będącej jednym z fundamentów KAEFER S.A.).
Szkoła przetrwała zmiany polityczne w kraju, liczne reformy edukacyjne i restrukturyzacyjne oraz zmiany własnościowe w firmie. W ciągu ost...

more ...
100 lat

Jubileusz 100 lecia KAEFER!

28 wrz 2018

Brema, Niemcy

Pod hasłem "Jedna historia. Jeden zespół. Jedna Przyszłość." KAEFER obchodzi 100-lecie istnienia firmy. Spółki KAEFERA na całym świecie organizują z tej okazji liczne eventy: m.in. pikniki rodzinne, koncerty, spotkania integracyjne etc.

more ...
ISO 37001

Certyfikat ISO 37001 dla KAEFER S.A.

19 wrz 2018

KAEFER S.A., jako druga spółka Grupy KAEFER na świecie, został pomyślnie audytowany pod kątem zgodności z wymaganiami normy ISO 37001, co zostało potwierdzone przyznaniem certyfikatu. Uzyskany certyfikat potwierdza pełną przejrzystość wszystkich procesów biznesowych KAEFER S.A. oraz gotowość firmy do podejmowania działań zapobiegawczych i interwencyjnych w tym zakresie.

more ...
Tablica wypadków

Rok 2018 w KAEFER S.A. - rokiem bezpieczeństwa pracy.

7 sie 2018

Warszawa

W ramach działań związanych z promocją bezpieczeństwa pracy, KAEFER S.A. uruchomił w tym roku projekt mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracy bazującego na zachowaniu pracowników. Projekt zatytułowany "Jestem profesjonalistą...." składa si...

more ...
Drużyna KAEFER S.A.

Drużyna KAEFER S.A. wśród zwycięzców Mistrzostw Europy Monterów Izolacji Przemysłowych!

17 maj 2018

Drużyna KAEFER S.A. zajęła trzecie miejsce w tegorocznych Mistrzostwach Europy Monterów Izolacji Przemysłowych, zorganizowanych w dniach 16/17 maja podczas Europejskich Targów Izolacyjnych w Kolonii przez FESI (Europejska Federacja Stowarzyszeń Izolacyjnych) .

W Mistrzostwach udział wzięły drużyny z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Danii, Polski i Irlandii. 

Dwa pierwsze miejsca zajęły zespoły z Niemiec.

Gratulujemy sukcesu wszystkim zwycięskim drużynom!

 

Nowy standard odzieży roboczej w KAEFER S.A.

26 kwi 2018

KAEFER S.A. wprowadza nowy standard odzieży roboczej dla pracowników wykonawczych.
Są to ubrania o wysokiej widoczności, zaprojektowane tak, aby zwiększyć bezpieczeństwo pracowników na placach budowy, poprawić ich komfort pracy i być elementem kreującym wizerunek firmy.
W celu ujednolicenia wyglądu pracowników wybrano jeden model odzieży - w wers...

more ...
Linia Etyki

Linia Etyki w KAEFER S.A.

19 kwi 2018

Warszawa, Polska

Od 1 maja 2018 Zarząd KAEFER S.A. wprowadza na rynek narzędzie dla osób zgłaszających nieprawidłowości pod nazwą Linia Etyki. Narzędzie dedykowane jest działaniom wspierającym eliminację nieprawidłowości naruszających interes firmy. Celem uruchomi...
more ...
Jaworzno CSR

KAEFER S.A. współpracuje z klientem w zakresie CRS.

2 mar 2018

Warszawa, Polska

KAEFER S.A. zawarł umowę z E003B7 Sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej RAFAKO S.A. na reklamę wizualną KAEFER na budowie nadkrytycznego bloku energetycznego 910 MW w Elektrowni Jaworzno III. W ten sposób KAEFER S.A. wsparł grupę firm wykonawczych, które...

more ...
Akademia Majstra

KAEFER S.A. uruchamia swoją "Akademię Majstra"

23 sty 2018

KAEFER S.A. uruchomił "Akademię Majstra" - akademię szkolącą przyszłych brygadzistów oraz inwestuje w pracowników terenowych. Niedawno w Serocku odbyła się pierwsza sesja szkoleniowa z całej serii. Inicjatywa ma na celu poszukiwanie, identyfikację i rozwój kompetencji pracowników i ich potencjalnych następców. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!